Cinsel hayatınız başlangıcında veya bazı dönemlerinde zaman zaman yaşanılan erken boşalma sorunu, eczanelerde satılan geciktirici hap  ve ilaçlar sayesinde ortadan kalkabilmektedir. Hap, sprey ve krem ürünleri sayesinde cinsel ilişkilerinizde süreyi maksimum seviyelere kadar uzatabilirsiniz. Fakat eczaneden dahi olsa, geciktirici alırken tavsiyeler üzerine değil uzman doktorunuzun size reçete edeceği ilacı kullanmanız gerekmektedir. Sağlığınız için kullanmanız gereken geciktirici hapların doktor onaylı olması şarttır. Aksi halde ilişki sonrasında ortaya çıkan yan etkiler vücut içerisinde ciddi hasarlara yol açabilir.

Geciktirici Hap Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 0536 568 30 14

Beklemeden hemen geciktirici hap satın almak için buraya tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Geciktirici Hap İnternet’te satılır mı?

Erkeklere özel geciktirici hap, sprey ve krem ürünlerinin İnternet ortamında satılması kesinlikle yasaktır. Özellikle ilaç ruhsatına sahip ürünler sadece ecza depolarınca tedarik edildiği için E-ticaret firmaları tarafından elde edilmesi imkansızdır. Sprey ve krem gibi kozmetik ürünlerin ise iddia belirtilmeden Trendyol, N11, Hepsiburada gibi firmalarda bulunduğunu görmekteyiz. Fakat kesinlikle Sağlık Bakanlığından onaylı, eczane onaylı, doktor onaylı gibi ibarelerin kullanılması yasal değildir. Geciktirici kremler ve spreyler kozmetik kategorisine girdiği için hiç bir kurumun onayına sunulmadan satılabilir.

geciktiriciler hangi eczanelerde satılır

TİTCK, özellikle Sağlık Bakanlığı tarafında onaylı geciktirici hapların sadece eczanelerde satıldığına yönelik bir çok bilgilendirme yazıları paylaşmıştır. Fakat sizde takdir edersiniz ki, kendi milletinizin mantelitesi ikna edilmeye çok müsaittir. Uzman makale yazarları eczanelerin ve sağlık bakanlığının açıklarını tespit edip halkı rahat bir şekilde inandırabiliyor. Bu sebepten ötürü bir çok erkek İnternet üzerinden Bakanlık onaylı diye aldığı geciktirici ilaçlar yüzünden mağduriyet yaşıyor. Tam olarak bizimde bu yazıyı hazırlamamızın sebebi; Google arama motorlarında erken boşalmayı önleyici ilaçların satın alınarak yaşanan mağduriyetlerin önüne geçmektir.

Eczanelerde Satılan Geciktirici Haplar

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin bilinçsiz geciktirici hap kullanmasına genellikle eczaneler sebep olmaktadır. Eczacıların reçetesiz ilaç satmaya başlaması ve gün geçtikçe bu durumun halk arasında bilinerek yaygınlaşması bilinçsiz kullanım oranını arttırmaktadır. Eczaneden alacağınız her geciktirici hapın sizin için etkili olduğunu düşünmenizde en büyük hataların başında gelmektedir. Ortada ciddi bir cinsel sorununuz var ise elbette geciktirici hapı elbette eczaneden alacaksınız fakat hangi ürünü alacağınıza eczacınız veya siz değil, doktorunuz karar verecektir.

geciktirici hap eczane

Eczanelerde satılan geciktirici hapları kullanmaya başladığınız zaman ekseri olarak takviye alacağınız farklı bir ürüne ihtiyacınız olmayacaktır. Eczanelerde satılan ilaçlar kimyasal ürünlerden meydana geldiği için etki görmeme gibi bir durum söz konusu dahi olmamaktadır. Sadece ilacın kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek bazı yan etkiler bulunmakta, bunlar ise farklı yöntemler ile ortadan kalkabilmektedir. Şimdi o zaman dilerseniz gelin, sağlık bakanlığı onaylı olarak eczanelerde satılan kimyasal geciktirici hapları hep birlikte inceleyelim.

Geciktirici Hap İsimleri

Eczanelerde satılan geciktirici hap isimleri ile sertleştiriciler sürekli karıştırıldığı için yanlış ürüne yönlendirme yapılmaktadır. Tadalafil, sildenafil ve vardanafil içeren tüm ilaçlar eczanelerde satılan sertleştirici olarak satılmaktadır. Dapoksetin ham maddeli ilaçlar ise erken boşalmayı önleyici geciktirici haplar kategorisinde yer almaktadır. Bundan dolayı eczaneden geciktirici hap satın almak istediğiniz zaman doktorunuz yazacağı bazı ilaç isimleri şu şekildedir;

 • DAPIGRA
 • DAPLONG
 • DAPOKSEL
 • DAPORIN
 • DAPOXIL
 • EXTENDA
 • PRILIGY
 • DATA PLUS
 • ZAYON
 • QL36
 • DAPOXETİNE

Geciktirici Spreyler ( Sadece Eczanelerde Satılanlar)

Penisin baş kısmına lokal olarak uygulanan geciktirici spreyler hemen hemen tüm eczanelerde bulunmaktadır. Reçetesiz, doktor onaysız alabileceğiniz bir ürün olduğu için sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Sadece eczanelerde satılan geciktirici spreylerin dezavantajı penisin baş kısmında uyuşukluk hissiyatı oluşturmaktadır. Böylelikle cinsel uyarıyı azaltarak ilişki sürelerinin uzamasına yardımcı olmaktadır. Fakat eczane raflarında yer alan bu tarz geciktirici spreylerden gelen en çok şikayetler; hissiyatı minimum seviyeye indirdiği için kan akımının o bölgeye aktarılmasını engellemesidir. Kan akışının penis içerisinde düzenli olarak devir daim etmemesi de ereksiyon kaybına neden olmaktadır.

geciktirici sprey eczane

Eczanelerde satılan geciktirici spreyleri inceleyecek olursak listemizde onlarca markanın ürünlerine yer verebiliriz. Bunların en başında Stag 9000 isimli geciktirici sprey bulunmaktadır. İlaç ruhsatlı ilk ürün olmasıyla bilindiği için eczaneye almaya gittiğiniz zaman size önereceği ilk isim olacaktır. Stag 9000’den sonra Delay 48000, Süper Viga 50000, Proloonging, Ero Marathon, fiesta, durex gibi isimler gelmektedir.

Geciktirici Kremler ( Sadece Eczanelerde Satılanlar)

Yıllarca eczanelerde el altında Bakanlık onayı olmayan geciktirici kremlerin satışı satılmıştır. 2020 yılı itibariyle Sağlık Bakanlığı denetimlerini arttırarak eczanelerde satılmasına müsaade edilen markaları sıfıra kadar indirmiştir. Bu sebeple eczanelerden geciktirici olarak değilde, kozmetik bakım kremi olarak satın alınabilmektedir. Bu kategoride de yer alan bazı markalar bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen krem isimleri ise şu şekildedir;

 • Viagel
 • Proolonging
 • Aurex
 • Joy Drops
 • Delay  48000
 • Viga  50000
 • Hot XXL

Eczanelerde Satılan En İyi Geciktirici Hap

Diğer geciktirici haplardan daha iyi olduğunu gösteren ve iddia belirtebileceğimiz bir ürün henüz eczanelerde satılmamaktadır. Sizde takdir ederseniz ki; tek bir geciktirici hap her erkek üzerinde aynı etkiyi göstermiş olsaydı onlarca markanın üretilmesine ihtiyaç duyulmazdı. Basit mantıkla olayı şu şekilde izah edebiliriz. Sizin kullanımınız sonrasında reaksiyon gösterebilen ilaç farklı bünyede aynı etkiyi göstermeyebilir.

Geciktirici Hap Bilgilendirme & Sipariş Hattı:0536 568 30 14

Eczanelerde Satılan Geciktirici Hap Sipariş

Özellikle sanal mağazalardan hap alınmaması konusunda sizleri tekrar uyarmak isteriz. Ecza depoları ve eczaneler dışında Sağlık Bakanlığı kararı ile kesinlikle ilaç satışı yasaklanmıştır. Doktorlar tarafından en çok reçete edilen geciktirici haplar ise Priligy ve Zayon olarak öne çıkmaktadır. Şimdi sırası ile bu iki ilacın eczane fiyatlarını inceleyelim.

 • Priligy 30 mg 3 tablet 734,33 TL
 • Priligy 30 mg 6 tablet 1212,83 TL
 • Zayon 30 mg 3 tablet 734,33 TL
 • Zayon 30 mg 6 tablet 1212,83 TL
 • Priligy 60 mg 3 tablet 938,31 TL
 • Priligy 60 mg 6 tablet 1561,07 TL
 • Zayon 60 mg 3 tablet 938,31 TL
 • Zayon 60 mg 6 tablet 1561,07 TL

Yukarıda yazılı olan tavan fiyatlar yerine Ecza Depomuzdan taban fiyatlar ile geciktirici ilaçları satın alabilirsiniz.

  Lifta Sipariş Formu