Lifta 20 Mg

Tadalafil grubunda yer alan ereksiyon ilaçları listesinde yer alan Lifta 20 miligram, cinsel ilişki esnasında penis sertliğini sağlamaya yardımcı olacaktır. Abdi İbrahim A.Ş tarafından üretilen Lifta, erektil disfonksiyon sağlamak amacıyla cinsel ilişki öncesinde aç veya tok kullanılmaktadır. Uzman hekimin kontrolü sonrasında Lifta 20 miligramın kullanılmasının bünyenize sakınca olup olmayacağı tespit edildikten sonra kullanım aşamasına geçebilirsiniz. Sadece eczanelerde ve ecza depolarında satışı yapılan 20 mg Lifta’nın 4, 8 ve 30 tableti bulunmaktadır.

Lifta Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 05448259235

lifta

Lifta 20 mg nedir, ne işe yarar?

Cinsel fonksiyon bozukluklarının ortadan kaldırılması ve cinsel isteğe bağlı olmaksızın sertleşme sorunu yaşayan erkekler için kullanılan tadalafil etken maddeli ilaçtır. Erektil disfonksiyon ilaçları arasında yer alan Lifta 20 mg, uzun süreli cinsel birliktelikler için ereksiyon yardımı sağlamaktadır. Kan akımının arttırılmasıyla beraber penise giden kan miktarını ve şiddetini arttırmaktadır. Bu sayede hücre içerisinde gerekli miktarda kanın depolanması sonucunda penis sertliği elde edilir.

Lifta 20 mg nedir, ne işe yarar

İlacı kullandığınız  cinsel ilişkilerinizde gece boyu ereksiyon sorunu ile karşılamazsınız. Etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanmış ve Bakanlık onayını almış ilaçtır. Sertleşme, ereksiyon ve bening prostat hiperplazisinin tedavisinde kullanılmaktadır. Tedavi süresi boyunca uzman doktorun vereceği kullanım talimatına harfiyen uyduğu takdirde sertleşme bozukluğunda yüksek oranda iyileşmeler görülmektedir. Ancak tavsiye dışında kullanıldığı zaman kalıcı olmayıp geçici ihtiyaca yönelik olmaktadır. Bu sayede kullanıcı ilacın 36 saat etkisinden yararlanabilmektedir.

Lifta nasıl kullanılır?

Cinsel ilişkiden 30 dakika önce tok veya aç karna kullanılması uygundur. Lifta’yı günlük bir tablet doz miktarını geçmeyecek şekilde alınması gerekir. Ayrıca Lifta kadınlar ve çocuklar için değil yetişkin erkekler için endike edilmiş bir ilaçtır. Bayanların kullanması durumunda Lifta herhangi bir etki göstermeyebilir. Bu nedenle yetişkin  erkeklerin ereksiyon tedavisinde kullanılması için geliştirilmiştir.

Lifta’yı kullanımı sonrasında kusma, istifra etme gibi durumlarda ilacı tekrar kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Fakat belirtilen etkiler dışında ilaç tesirini göstermeye başladıysa yeniden kullanmanıza gerek duyulmamaktadır. Lifta’nın alındığı gün içerisinde alkol veya farklı bir ereksiyon ilacı alınmaması tavsiye edilir.

Lifta 20 miligramı kullandıktan sonra ortaya çıkan yan etkilerden aşırı derecede rahatsızlık duyuyorsanız en yakın sağlık kuruluşuna acilen başvurunuz. Ciddi hastalıkları beraberinde getirmiyor, sadece geçici yan etkiler oluşturuyorsa kullanımı durdurup doktorunuzla görüşmeniz önerilmektedir. Herhangi bir kronik rahatsızlığınız yok ise zaten Lifta yüksek derecede rahatsızlık verecek yan tesir oluşturmamaktadır.

Lifta 20 miligram ne kadar geciktirir?

Halk tarafından bilinen en büyük yanlış ilacın geciktirici etkisinin olduğudur. Lifta, fosfodiesteraz 5 inhibitörleri grubunda yer alan tadalafildir. Yani sadece kan akışının hızını artırarak peniste ereksiyon sağlamaya yardımcı olur. Bu sebepten dolayı erken boşalma sorununu ortadan kaldıracak hiç bir etken maddeye yer verilmemiştir. Bu nedenle internet üzerinde Lifta’nın erken boşalma sorununu ortadan kaldırdığına yönelik yazılan bilgilerin tamamı gerçeği yansıtmamaktadır.

Lifta erken boşalmada etkili değildir

Abdiibrahim a.ş tarafından hazırlanan kullanma kılavuzunda, ilaç rehberinde ve diğer Lifta bilgi platformalarında sertleşme sorunu için üretildiği bilinmektedir. Bu sebeple erken boşalma sorunumu ortadan kaldırır düşüncesiyle Lifta 20 mg satın almayınız. Çünkü istenilen sonucu elde edememeniz muhtemel olacaktır.

İnternet üzerinden Lifta satın alınır mı?

Sağlık Bakanlığı internet üzerinde yer alan TRENDYOL, HEPSİBURADA, ÇİÇEKSEPETİ, N11 gibi mağazalarda ilaç statüsünde yer alan ürünlerin satılmasının yasak olduğunu sürekli dile getirmektedir. İlaç ruhsatına sahip olmadığı için hiç bir firma mağazalarına Lifta’yı ekleyemez ve satışını yapamaz.

Google arama motorları içerisinde yalnızca ruhsatlı online ecza depoları Lifta satışını gerçekleştirebilir. İstanbul, Ankara, İzmir ve Selçuk ecza depolarının online mağazalarından kapıda ödeme sistemi ile eczanelerden daha ucuz fiyatlara Lifta 20 mg, 10 mg ve 5 mg tabletleri sipariş verebilirsiniz.

Online ecza depoları ve eczaneler haricinde satılan tüm ilaçların sahte olma olasılığının %100 olduğu için lütfen alışveriş yapmadan önce eczacınıza 05365683014 danışın.

Lifta Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 05365683014

orijinal Lifta 20 sadece eczanelerde

İlaç firmaları ürettiği ürünleri sadece ecza depolarına satabilme yetkisine sahiptir. Ecza depoları da tabipler birliğine bağlı olduğu için sadece eczanelere gönderim yapmaktadır. Böylelikle yasal olarak eczane sahibi olmayan firmaların ürün temin etmesi söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı tedarik edilemeyen yani olmayan bir ürünün İnternet üzerinde satılamaz. Sattığını iddia eden firmalar ise farklı ilaçlar göndermektedirler.

Reçetesiz satılır mı?

İlaç kategorisinde yer alan bir ürün olduğu için sadece doktor tavsiye ile reçeteye tabi satılmaktadır. Lifta’yı reçetesiz satın almanızı normal şartlar altında kesinlikle mümkün değildir. Ticari kısmını ele aldığımız zaman bazı eczaneler, kar amacı ile reçetesiz olarak tadalafil ilaçlarını satmaktadırlar. Fakat şunu unutmayın; sizin sağlığınız başkalarının kazancından hiç bir zaman önemli değildir. Bu nedenle doktor kontrolü olmadan alınan tüm ilaçlar sağlık açısından kalıcı hasarlar oluşturabilmektedir.

Lifta 20 mg yan etkileri nelerdir?

Eczanelerde satılan Lifta tabletin kullanımı sonrasında ortaya çıkan ve çıkması muhtemel olan bazı yan etkiler şunlardır;

Lifta zararları

 • Baş dönmesi
 • Görme bozukluğu
 • Çarpıntı
 • Baş ağrısı
 • Terleme
 • Burun dolgunluğu
 • Sırt ve bacak kaslarında ağrı
 • Ateş basması
 • İştahsızlık
 • Hazımsızlık
 • Yüzde kızarıklık hissi gibi genellikle minimal yan etkiler göstermektedir.

Lifta 20 mg fiyatı 2024 Yılı

Lifta 20 miligramın 2023 yılı fiyat listesi ay bazında değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sitemizde verilen fiyatların net olmadığını belirtmek istiyoruz. Fakat tutarlarda ciddi bir değişme olmadığı için bahsedilen tutarların altında  farklılık olabilmektedir. Afaki boyutlarda değişim olmadığı sürece 2023 yılı sonuna kadar  aşağıdaki tablodaki rakamlar üzerinden satılacaktır.

Tablet Adedi Ürün Fiyatı
Lifta 20 Mg 4 Tablet 399 TL
Lifta 20 mg 8 Tablet 599 TL
Lifta 20 Mg 30 Tablet 999 TL

Tablet sayısını arttırdıkça fiyata oranla eczanelerde yapılan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

En ucuz Lifta 20 mg fiyatı 399 TL!

Lifta 20 mg fiyatı ile alakalı bu tarz aranma hacimlerine sahip olan kelimeler genel olarak İnternet üzerinden sahte ürün satışı yapan firmalara aittir. Ürünlerde kampanya olduğuna yönelik iddialar belirtip bir takım pazarlama çalışmaları başlatarak, eczanelerden daha ucuz fiyatlara Lifta 20 mg satışı yapmaktadırlar. İlaç kategorisinde yer alan Lifta’nın online ecza depolarının haricinde satılmasının yasak olduğunu hatırlatırız. Bu nedenle firmamız haricinde farklı sitelerden alacağınız ürünleri sağlığınız açısında kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Lifta 20 mg tablet fiyatını yukarıda belirtmiş olduğumuz rakamların altına satılması mümkün değildir. Üretici firma tarafından da ilaçlarda herhangi bir kampanya veya indirim yapılma durumu şuanda söz konusu dahi değildir.

Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 05448259235

[wpforms id=”2317″]